Սեպտեմբերի 13-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ սեպտեմբերի 13-ին ժամը 12:00-15:00-ն կդադարեցվի Բրյուսով փողոցի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ սեպտեմբերի 13-ին ժամը 11:30-16:00-ն կդադարեցվի Ավան Խուդյակով փողոցի, Ավան 3-10, 12, 14 փողոցների, Դավիթ Մալյան 2/15-33/6 տների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ սեպտեմբերի 13-ին ժամը 10:30-18:00-ն կդադարեցվի Օտյան փողոցի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 13-ին ժամը 11:30-17:00-ն կդադարեցվի գ.Մալիշկա Կենտրոնական 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10 փողոցների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 13-ին ժամը 10:30-14:00-ն կդադարեցվի ք.Կապան Հ.Թումանյան, Չարենց, Ռ.Մելիքյան փողոցների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 13-ին ժամը 12:30-19:00-ն կդադարեցվի ք.Գյումրի Լալայան, Խ.Աբովյան փողոցների, Խ.Աբովյան 1, 2 նրբանցքների, Խ.Աբովյանի 1 փակ., Ծուլուկիձե փողոցի, Ծուլուկիձեի 1, 2, 3 նրբանցքների, Հակոբյան փողոցի, Հակոբյանի 1, 6 նրբանցքների, Ղարսի Խճ., Ղորղանյան փողոցի, Ղորղանյան 1-7 նրբանցքների և փակուղիների, Մայակովսկու փողոցի, Մայակովսկու 1 Նրբ., Մսի Կոմբինատ փողոցի, Մսի Կոմբինատ 1 Նրբ., Մսի Կոմբինատ 1-5 շարքերի, Մսի Կոմբինատ 1 փ., Մսի Կոմբինատ 1 փակ., Շահումյան փողոցի, Շահումյան 1, 2 նրբանցքների, Շահումյան 34 Նրբ., Չերազ, Ջափարիձե, Սահմանապահներ, Վ.Չերազ, Վ.Տերյան փողոցների, Վ.Տերյանի 1 Նրբ. Տարածք 104, Տիգրանյան, Օզանյան փողոցների, Օզանյանի 1 Նրբ., Օզանյանի 1 փակ., Մազմանյան, Մազմանյանի 1 Նրբ., Գայի, Աղյուսի, Աճեմյան փողոցների ջրամատակարարումը: