Այսօր Մեծ պահքի հինգերորդ կիրակին է, որը կոչվում է Դատավորի կիրակի          Իրանը ԱՄՆ-ին մերժել Է ուղիղ բանակցություններ վարել միջուկային ծրագրի շուրջ       Վիզայի տրամադրումից հետո վիզայի հետ կապված ստուգումները չեն դադարում. ԱՄՆ դեսպանատուն
Ինչ-որ քրեական գործեր են հարուցվում հորս, տղայիս վրա, ոնց հասկանում եմ՝ հայտնի շիբինի գործն է
Ինչ-որ քրեական գործեր են հարուցվում հորս, տղայիս վրա, ոնց հասկանում եմ՝ հայտնի շիբինի գործն էԱռավոտից իրականացվող խուզարկությունները կապված են  ընտրությունների հետ։ Լրագրողների հետ զրույցում այս մասին հայտարարեց «Մեր քաղաքը» դաշինքի կողմից Գյումրու քաղաքապետի թեկնածու առաջադրված Մարտուն Գրիգորյանը։
«Ընտրություններին մոտ երեք օր է մնացել։ Ինչ-որ քրեական գործեր են սարքում հորս վրա, տղայիս վրա, ոնց հասկանում եմ՝  հայտնի շիբինի գործն է։ Ես գործի մասին չեմ ծանուցվել, սպասում եմ՝ փաստաբանը գա»,-նշեց նա:
Գրիգորյանը մանրամասնեց, որ մարտի սկզբին որպես պատգամավոր փողոցներ են շիբինապատել, ինչը փորձում են ներկայացնել որպես ընտրակաշառք։
«Ոչ մի խնդիր չկա, սա աշխատելու է իրենց դեմ, ոչ մի ճնշվածություն չկա։ Մենք սովոր ենք, ես ասել եմ, մշտապես ընտրություններից առաջ իմ, իմ թիմի, իմ ընտանիքի անդամների դեմ արվել է, այնպես սովորական բան է»,-ընդգծեց թեկնածուն։