Փետրվարի 19-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Փետրվարի 19-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային  աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. փետրվարի 19-ին ժամը 10:00-ից մինչև 24:00-ն կդադարեցվի
Երևանի Շենգավիթ վարչական շրջանի՝ Գ. Նժդեհի, Բագրատունյաց, Շահամիրյան, Ֆրունզեի, Մայիսի 9-ի, Մխչյան, Կատովսկու, Մուսայելյան, Պատկանյան, Մադոյան, Արագածի, Օդեսայի, Բայդուկով, Հրազդանի, Լ.Խաչիկյան, Կողբի, Սմբատ Զորավարի, Ղարիբջանյան, Եղբայրության, Մանթաշյան, Մանանդյան, Շևչենկոյի, Նիզամու, Մասիսի, Զ․Եսայան, Հ․Հովսեփյան փողոցների և նրբանցքների, Ներքին Շենգավիթ և Նորագավիթ թաղամասերի, Վերին Շենգավիթ թաղ. 1-ին, 2-րդ, 10-րդ , 11-րդ  փողոցների ու նրբանցքների, Եղ.Թադևոսյան փողոցի և նրբանցքի, Սևանի փողոցի և նրբանցքի,  Արին-Բերդի փողոցի և նրբանցքների, Արցախի 4 նրբանցքի, Արտաշիսյան 39-ից-81,  Չեխովի 1-ից-50, Արշակունյաց 36-330, Գորգագործների, Ս․Տարոնցի 1-ից-10 համարների և նրբացքների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ փետրվարի 19-ին ժամը 08:00-12:00-ն կդադարեցվի  ք.Եղվարդ Շիրակի, Երևանյան փողոցների, Նատի թաղամասի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ փետրվարի 19-ին ժամը 07:00-18:00-ն կդադարեցվի  ք.Հրազդան Միկրոշրջան թաղ.  2-22/6 շենքերի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը  տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային  աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ փետրվարի 18-ին ժամը 16:00-ից մինչև փետրվարի 19-ը 10:00-ն կդադարեցվի  Պ.Սևակի, Ազատության  2, 2/1-2Ա, 4-4/2, 6-10/7, 12-20, 24-26/9 զույգ համարի շենքերի,  Վ.Վահյան, Ազատության Նրբ., Բաբայան, Ահարոնյան, Հր. Ներսիսյան, Ա.Տիգրանյան, Վրթ.Փափազյան, Շովրոյան, Կ.Ուլնեցու  1-57/2 շենքերի, Դավիթ Անհաղթ  1-10/7 շենքերի, Ն.Սուրենյան, Ա.Հեքիմյան /Արաբկիր 49, Հ.Մալյան /Արաբկիր 45 փողոցների ջրամատակարարումը:
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար: